Záchodková story

27. listopadu 2009 v 17:54 | Ivík ツ |  Dennodenní žvásty
Já nevím, jak vy, milé dámy z našeho ústavu pro snižování inteligence, ale poslední dobou zjišťuji, jak dopadá na naši školu finanční krize. A naše škola se rozhodla jedna tak, že omezí přísun papíru a to všeho druhu. Takže není v kopírkách... to by nebyla taková krize, ale on není ani na záchodech!


Na dámských záchodech se dokonce objevila petice za toaletní papír s elegantně přilepenou tužkou, takže jsem neváhala a podepsala. A nejsem jediný šílenec. Už je tam asi 30 podpisů. Hodlám také o tom napsat do školního časopisu. Úvaha na téma: Tak co? Bude tam toaleťák, nebo nebude? :D

Kdo ví, jestli se o té petici dozví ředitel, protože on na dámské záchodky nechodí a uklížečky ho zřejmě neinformovali o této situaci. :D

A novinka... od středy jsme zjistili, že dámský záchodek v šatně u tělocvičny nefunguje. Haha. A dneska přijeli s hovnocucem a byl z toho smrad po celé škole. :-! Začali s cucáním hned po druhé hodině (co jsme měli my tělák). Huhu. Ble.

Takže jediná věc, které jakš takš dostatek, jsou papírové ubrousky na utírání rukou.

Matikářka: "Já bych vám ty papíry na čtvrtletku ráda dala, ale nejsou, protože škola je v takové... no zkrátka špatné finanční situaci."

Njn, to už se stává. xD

A v souvislosti s prasečí chřipkou přišel do třídy třídní a prej: "Takže, řekněte těm, co tu nejsou, že se mi - pokud onemocní - budou hlásit respirační choroby... Jako je angína, chřipka..."

Takže pokud bude hodně nemocných, tak by se mohly vyhlásit chřipkové prázdniny!!! Chochou, řekne si student, ale slova naší chemikářky nás srazili zase zpět... Pokud budou chřipkové, tak nám to bude strženo z jarních prázdnin. :( Grr.

Maminka jak slíbila, tak mi vyhověla - donesla letáčky, co vydalo ministerstvo zdravotnictví ČR, a tak jsem si četla.
A líbila se mi jedna větička, která byla v seznamu věcí, kterých bychom se měli vyvarovat: "Nezdravte podáním ruky nebo líbáním." (zas máme po ftákách... zas nic nebude...) xD

Když se nad tím zamyslíte, znamená to líbací půst, a chovat se nezdvořile, protože podání ruky je symbol slušnosti. K čemu nás ti ministři zase nabádají! :D
Ale uvažujme normálně, je to pro naše zdraví... Ne? ;)

***
A aby byla sranda, a nechcíp tu pes, tak dokončete (nějak vtipně tuto větu, pokud se vám chce a máte nápad:

Záchodové prkýnko povídá toaleťáku...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 27. listopadu 2009 v 18:46 | Reagovat

My jsme na tom naopak. Toaleťák na záchodem většinou bývá, ale papírové ubrousky na utírání ruk se tam od začátku školního roku, myslím, neobjevily. Takže to řešíme taky toaleťákem. Ale až nám ho přestanou dávat, určitě si vzpomenu na vaši školu, ten nápad s peticí se mi zamlouvá :D.
Mně se zdá, že naše škola je na tom teď líp nebo dostala nějakej finanční dar. Vyměnila monitory "krávy" za ploché, a to, myslím, skoro všude. Taky máme novej dataprojektor.
A jak se zdá, chřipková epidemie na naši školu nedorazila, takže se o žádných chřipkových prázdninách bohužel neuvažuje :-(.

Dokončení věty: "Máš to ale těžkej život. Nikdy nevíš, na koho narazíš ..." (nic moc mě nenapadlo)

2 Mysteria Mysteria | Web | 27. listopadu 2009 v 20:58 | Reagovat

U nás na ZŠ se dá toaleťák v pondělí a ve středu už není a nový dostaneme až další pondělí....nehoráznost

3 Debi.l.ka-eSBéčko <3 Debi.l.ka-eSBéčko <3 | Web | 27. listopadu 2009 v 21:46 | Reagovat

...tak se s tebou loučím. Prý je krize a není na papíry. :D nic lepšího mě nenapadlo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama