Yeah, comeback!

20. listopadu 2009 v 12:46 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Ne, název nemá nic společného se seriálem Comeback, ale znamená můj možný návrat na icq nebo na qip, to ještě není jisté. Takže vás tam zase budu otravovat.
Proč? Protože jsem dneska jela se sestřenkou busem, a svěřila jsem se jí se svou opravdu nehoráznou neschopností, co se instalací týče.


A tak ( asi někdy na začátku prosince) budu opět online.
A obávám se, že za tu dobu, co jsem tam nebyla, jsem s tím opět zapoměla pracovat. Oops!

A pokud se divíte, že píšu tak brzo, tak to není tím, že jsem ve škole na komplech, ale tím, že jsem doma, protože jsme měli jen 3 hodiny. Hahaha. Kvůli DOD (dni otevřených dveří)... Taky jsem tam hezky nainstalovala Biftek, na tři židličky, krásně podle dat vydání... Takže doufám, že o to bude trochu zájem. Schválně se tam jdu kouknout, jak to bude vypadat. GymBEAT hraje od 16:00, ale to jsem bohužel v instruktorech... Ach jo. Tak se alespoň kouknu na Perličky.

A pak bude sobota, a nevím, jestli nepůjdeme s klukama ven (my = já a Evička). Aleš mi sice neodepisuje od středy a Mates neví, takže asi zas půjdem jen my dvě. Ale my se bez nich obejdeme. :D

A sobota bude výjmečná tím, že Shane Dawson zveřejní nové video: Degrassi the Spoof... Love it!
BTW: Shane Dawson je youtuber, který dělá všemožné parodie atd. Blíž vám o něm napíšu do slibované rubriky - Objevy.

A abych nebyla potvora, tak vám sem dávám trailer. ↓ Bude to asi hodně kontroverzní, to přiznávám, ale to je u Shanea normální. Když se podíváte na některá jiná videa... :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama