Škola, základ života, mě přivádí do hrobu.

9. listopadu 2009 v 19:28 | Ivík |  Uvažující
Taky jste si tohle už někdy řekli? Pak jste na "dobré cestě" k tomu, abyste skončili jako já...
Já jsem si tuto větu opakovala zejména dneska, když vedle mě zoufale seděl můj oblíbený učitel, a zkoušel se mi do hlavy narvat něco, co moje hlava zásadně odmítala.
A pak se dá přijít i na to, že 18 + 6 je 23... (moje hlava zase zapojila do hry mozek)!


První čtyři hodiny jsme měli přednášku o drogách. Uff, bylo to strašně zdluohavé a nudné. V jedné pasáži jsem se podívala směrem, kde byl náš třídní. Seděl s hlavou opřenou o sedadlo a oči měl zavřené... Asi ho to taky "bavilo". A to on sám je protidrogový preventista... a pije. Nebo alespoň to, co je z něj cítit určitě není pánská voňavka. ;D Ale mám ho ráda, a neměnila bych.

Pak následovala literatura s naším třídním. Opozdil se, a pak ještě čtvrt hodiny lítal někde po škole a sháněl třídnici. :D Chudák, ten by se pro nás snad i rozkrájel.
A pak souhlasil s tím, kdybychom vyhráli tu soutěž s Lidlem, tak že s náma pojede do Prahy na vyhlášní výtězů a že bude jako osoba starší 18ti let zaručovat cosi, když se to bude posílat.

A pak přišlo IVT.
(...)
Myslím, že to nepotřebuje ani rozvádět. Další jackpot (= za 5). Učitel nade mnou znalecky pokýval hlavou a pak se mi to zkoušel vysvětlit... No, a zoufalejší byl čím dál víc, když jsem mu říkala, že to nechápu. Ostatně s tím mohl počítat, když mu to moje máti říkala na rodičáku, ale kdo by si to pamatoval, že? Na mě všichni raději chtějí zapomenout.

Z té zoufalosti mi to ani nezapsal do studijňáku. Prej až příště. To budu ten test psát napočtvrté, 4 je moje šťastné číslo, takže snad už se něco pěkného z toho vyvine! Třeba i ta trojka.

A stejně nejsem sama. Má to psát Leoš a Simča (jestli se nepletu).

Taky jsem dále nadávala na biologii. Opravdu jsem ze svých zmatených zápisů (hádejte kvůli komu mám zmatené zápisy) jsem nic nepochopila a mamka při shlédnutí probírané látky a mojí učebnice mi doporučila učebnici pro první ročník lékařské fakulty. Prefektní!
Ale už jsem ty profáze, metafáze, anafáze pochopila. Aspoň něco.
Matematika je taky jeden z hřebíčků, který bude zatlučen do mé pomyslné rakvičky. Aneb... můj sešit uváděl jeden výsledek, já jsem uváděla jiný, tatínek k nim dodal další a maminka dodala ten čtvrtý. Takže do písemky napíšu toto: "Počítala jsem, jak jsem mohla, a tady máte ty čtyři výsledky."

A jak jste již asi pochopili, celej můj dnešní den stál za hovno, takže se jdu s prominutím zabít. Asi skočím do toho krásného lomu a vedle nápisů o smrti Michaela Jacksona a Johna Lennona tam třeba přibude i nápis o mě. Spisovatele tam koukám ještě nemaj.

Ne, dělám si srandu. Nikam skákat nebudu, protože než se dostanu k lomu, tak mě přejede vlak...

A pokud chete slyšet finální verzi toho, co mě vlastně zabije, tak asi to, že se právě jdu učit matematiku...

Pche, a pak že je škola základ života, silně o tom pochybuji, protože nejednoho studenta už dohnala do rakve. A kdo ví, kdo bude další?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Debi.l.ka-eSBénko, který žere tvý články Debi.l.ka-eSBénko, který žere tvý články | Web | 9. listopadu 2009 v 22:33 | Reagovat

Taky mi ta škola leze na nervy...musím se doučit chemii-vzorečky...jako nedávám

2 Atisa Atisa | Web | 10. listopadu 2009 v 16:44 | Reagovat

Když čtu o tom, že skočíš pod vlak, napadá mě jedině Anna Kareninová. No, jo taky deformace školou, ve čtvrtek z toho píšem písemku :D

3 cemetery385 cemetery385 | Web | 10. listopadu 2009 v 16:59 | Reagovat

...to budu já!! xD
Škola se bere moc vážně. Kdysi mi jedna skvělá učitelka řekla, že její studentská léta byla nejhezčí v životě, protože byla v podstatě bezstarostná. Nechápu ji, ale určitě jednou poznáme, že život je mnohem těžší...
Mno, dost filozofování. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama