Povězte lidem, aby nebyli lháři!

13. listopadu 2009 v 10:30 | Ivík |  Naštvaná
Včera večer jsem se tak rozzuřila... tak, jak jsem nezuřila už dlouho!
A za všechno můžou ti dva lháři, kterým jsem slíbila, že jim utrhám ruce a hlavy.


Spousta lidí si určitě všimla, že v menu, v mini profilu mám takový podnadpisek: Nemám ráda, a na jeho první pozici vévodí bratr mého otce, který si nezaslouží být nazýván strýcem.
A k němu ještě přibude jeho dcera (moje sestřenice), která je stejná jako on.
A vůbec! Oni jsou taková povedená famílie, že to svět jaktěživ neviděl!!!

Po dvou letech můj otec mluvil se svým bratrem... Telefonicky, protože prohlásil, že ho do konce života nechce vidět.
Já to zaregistrovala tak, že i přes muziku puštěnou do sluchátek, jsem slyšela, jak na něj řve, že je lhář a podvodník. A to on je.
Tady máte to, co se stalo asi v prosinci 2008 (je to velice stručné):
Udělal na nás finanční podvod, sfalšoval taťkův podpis, všude uvedl jeho údaje, tatínek na to naštěstí přišel, oznámil to na policii, a podal trestní oznámení na neznámého činitele. Když zjistil, co se stalo, tak nadával a zuřil, a oznámení stáhl, že si to spolu vyřídí jinak.

Ale teď to vypadá, že se budeme soudit. ...Není nad harmonickou rodinku, že?

A tak jsem si usmyslela, že všemožnýma prostředkama budu své sestřenici ničit život, a strýčkovi taky, bratrancovi taktéž! Oni ještě poznají, co je to lhát mě do očí!

No a zpět k tomu včerejšímu telefonátu. Taťka (překvapivě) vybíral slušné výrazy, ale pak stejně praštil se sluchátkem, a mé sestřenici taky. A já bych to neudělala jinak. Jen bych trochu víc řvala.

A obávám se, že na mě přijde také brzo. Určitě to bude: "Ivanko, tvůj tatínek nemá pravdu... blá, blá, blá..." Protože v očích veškerého příbuzenstva jsem byla dlouho maličká slečínka, naivní, přiblblá, takže je na čase tohoto zneužít, a vytasit drápy! A vyškrábat jim oči!

Pokud si teda Kateřina vzpomene, že vůbec má moje číslo. A pokud si vzpomene, že já existuju. A pokud ne, tak já se jí sama připomenu. S útokem jsem chtěla začít ještě dnes.
Řekla jsem si, že budem mít určite ksichtbůk. A tak jsem do vyhledávače zadala její jméno. Vylezlo mi 8 výsledků, a dva u profilu nemají fotku, a těch zbylých 6 není ona. I když po 2 letech si vzpomínat, jak vypadá vaše sestřenice, je docela složité.

Se svým jediným pravým bratrancem jsem nemluvila dobrých deset let, a to, že mě tenkrát na pohřbu ani nepozdravil, ani nijak nenaznačil, jé ahoj, ty existuješ... mě docela dost nasralo, když to mám říct na plnou hubu, jak se říká.
A já s ním ani mluvit nehodlám. Má děcko, které se asi jmenuje Matýsek, nevím, má přítelkyni (ani nevím, jestli se třeba nevzali...).
Oni mě prostě nezajímají. Je mi to u pr...!

Vzpomenou si na mě, jen když něco chcou, když něco potřebujou, hrajou špinavou hru, ale já v tom taky umím chodit, což je možná překvapí. Protože už dávno nejsem maličký usmrkanec, který se drží tatínka za ručičku. Já jsem zlá. Hodně zlá, když chci. A umím dost křičet. Takže jestli někdy v budoucnu na mě natrefí, a já je po těch letech, co jsem je neviděla, poznám, a budou se ke mě hlásit, tak uvidí, že já jen tak nezapomínám!!!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 13. listopadu 2009 v 13:01 | Reagovat

I takhle to občas chodí. Svýho strejdu a dvě sestřenice z tátovy strany jsem neviděla asi deset let.

2 K. K. | 17. listopadu 2009 v 2:27 | Reagovat

Naprosto Ti rozumím, můj "strýc" udělal něco podobnýho a vůbec celá ta situace je jaksi podobná a mně povědomá...akorát to u nás trvá asi tak 13let nebo co:( :-(

3 Alue Alue | Web | 28. prosince 2009 v 15:45 | Reagovat

Zazila jsem jeste horsi veci, ale tim ze budes prilevat oleje do ohne nic nezlepsis.... co mas z toho, kdyz jsem byla mala, muj otec udelal 2 miliony dluhu, odmitl splacet a chtel to hodit na nas ze to budeme splacet my, jeho deti... nakonec ho mati donutila splacet, takze jsem jako mala v podstate zivorila.. ale co nadelas?

4 GINGER GINGER | Web | 5. února 2010 v 19:40 | Reagovat

Ale tak ta sestřenice přece nic brutálního neudělala. Snaží se jen bránit svého otce, což je docela přirozené. Není nepochopitelné, že je pro ni těžké přiznat si pravdu o otcově pravé povaze. Jsi k ní nespravedlivá.

5 Ivík Ivík | Web | 6. února 2010 v 20:10 | Reagovat

[4]: Možná ano, možná k ní JSEM nespravedlivá. Ale ona mi taky docela pije krev svým chováním, protože se ke mě třeba několik let nezná a najednou z ničeho nic přijde a: "Jéé, ahoj!"
...Jako její tatík.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama