Déódéčko

20. listopadu 2009 v 19:56 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Dnes byl u nás na gymplu den otevřených dvaří (DOD), takže jsem ho musela navštívit. Anička (redaktorka z našeho čeopisu) to vystihla perfektní hláškou: "Ivíí, jakto, že nemáš deníček a nezapisuješ si!"


Pravda, reportáž z DOD bych si ráda napsala. A navíc musím vytvořit článek do novin. Ehm. Soutěž s MF Dnes skončila hned po té, co mě včera třídní přesvědčil, že by bylo fajn, kdyby už tam někdo něco napsal, protože hrozí to, že nás z toho projektu: Studenti píší noviny, vyhodili. Já jsem byla ochotná něco napsat, ale pozdě. A taky kdyby nebyly takový blbý témata.

Ale ještě jedny noviny mi zbývají a to je čtrnáctidenník blanenska - Monitor. Takže čekujte přístí nebo popříští vydání... Možná se tam tak nějak dostaneme... Kdo ví?

Ale zpět k DOD. Potkala jsem tam Lenku, která loni maturovala a zároveň byla také členkou Bifteku. Prochodili jsme spolu školu, dali si závod v násobilkovém dominu, které jsem prohrála, jelikož (přes brýle nevidím) a nemohla jsem najít číslo 56... :D
Taky jsme skládali logické hlavolamy ze sirek. Na jeden jsem přišla já, na dva Lenka. Tak různě jsme se bavili, poslouchali Vzteklou včelu a GymBEAT. Lenka si taky koupila jeden Biftek.

A hlášku z chemie:

Já: Cé šest há dvanáct ó šest... co to je... něco mi to připomíná...
Lenka: Hmm, to je organika...
Já: Není to cukr?
Lenka: Hmm. (pak oslovila mého vzáleného bratránka, který je předloňský maturant a obávám se, že studuje něco s chemií) Co to je?
Martin: No, to je glukóza...
Já: Dyť říkám, že je to cukr.

Pak jsem byla odměněna poznámkou: "Ty máš jeden šílenější nápad než druhej! Nejdřív jít do matiky, do chemie, a teď chceš jít do fyziky?"

DOD bývají vždy výborná akcička. Potkávají se tam absolventi, byl tam i Tonda... :D :D

A nazávěr hrál GymBEAT a ani po skandování malého publika: "Ještě jednu!" nic nepřidali. A citovala bych svého třídního: "Počkejte si do Vánoc." (myslel tím vánoční koncert GymBEATu)

Taky jsem myslela, že půjdu do instruktorů, ale vykašlala jsem se na to, protože jsem byla docela dost naštvaná, a hned vám povím proč.
Do instruktorů jsem dorazila něco po čtvrté, v žluté učebně bylo zamčeno, a v zelené taky nikdo nebyl. Janička mi posílala sms, ale tam mi přišla prázdná, takže nevím. Z toho jsem usoudila, že instruktoři nejsou a nikdo se mi to neobtěžoval říct. Náhlý zával žluči mě znechutil natolik, že jsem se opět vrátila do školy a užila si GymBEAT...! Takže jsem do BK jela zbytečně a byla jsem tam dvě hodiny. Na DOD jsem měla v plánu se kouknout, ale opravdu jsem nepočítala s tím, že instruktoři nebudou. Grr...
A zároveň jsem viděla otroky z bordelu... aneb někdo si dělal srandičku. Deset kluků v kuklách, bílých gatích a v bílých košilách, s obojky na krku, mezi kterýma vysel řetěz, a svázané nohy a šli tak přes náměstí republiky a dva borci je natáčli. xD No jo, srandičky... :D

EDIT /20:13/: Po Eviččiné smsce jsem zjistila, že instruktoři byli, takže to byla zase chyba mého debilního mozku, že jsem je tam nenašla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 cemetery385 cemetery385 | Web | 21. listopadu 2009 v 10:18 | Reagovat

Stmívání ráda nemám, ale upíři... jaj! xD
MCR jsou na těch obálkách pěkně vyretušovaní, to je pravda, ale sluší jim to všem. Vypadají tak nadčasově! xD
Taky jsme měli den otevřených dveří na té mojí nové škole. Není moc o co stát. xD Chemie mi v pátek odpadla, naštěstí. xD Ta naše chemikářka je jogínka a bere se trochu moc vážně, tím pádem jsou hodiny s ní jedno velký utrpení. xD

2 Jana Jana | Web | 21. listopadu 2009 v 17:07 | Reagovat

Ivííku,

my jsme byli v keramice! Já jsem neměla kredit, promiň! Já jsem ti to chtěla napsat, ale ten kredit no.  :-(

3 kappa kappa | Web | 21. listopadu 2009 v 19:23 | Reagovat

tak to máte parádny DOD, u nás je tiež ale len pre budúcich študentov a je to pravdupovediac pekná nuda...
s tým BK, to sa stáva =-)

4 Debi.l.ka-eSBénko, který žere tvý články Debi.l.ka-eSBénko, který žere tvý články | Web | 21. listopadu 2009 v 22:50 | Reagovat

ty témata do novin...nesnášim :-/ minule jsme museli povinně psát :-/

5 kappa kappa | Web | 22. listopadu 2009 v 11:39 | Reagovat

j verím že vianoce budú na snehu... veď katarína by mala byť podľa najnovších predpovedí na blate, mohlo by to výsť =-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama