Žiju!

29. října 2009 v 10:20 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Nevím, jestli si na mě všichni zasedli, ale mám tolik práce, že mi to leze krkem, ušima i očima. A je to dost nepříjemný pocit. Mám za 4 ze tří předmětů - matika, fyzika a výpočetka, a je mi to všechno jedno, jen se tomu směju.
V úterý byl rodičák a mamka mi řekla, že náš třídní vzhledově vypadá jako bezdomovec, ale když promluvil, tak si o něm obrázek zlepšila, a dodala, že si ho nedokáže představit recitovat nějakou báseň. A koukala a vejrala když jsem jí říkala, že učí češtinu a hudebku a je metodik protidrogové prevence.
Pak šla za naším učitelem výpočetky a práskla mu i to, co jsem nechtěla. Napráskala mu to, že nevidím na tabuli, a on řekl, že si můžu sednout jinam. Ani nápad! Stejně budu mít ode dneška brýle (půl dioptrie na každý oko), tak co bych někam migrovala! Tss! A stejně jí neřekl žádnou novinku.


Maminka dále naznala, že tento učitel je "mladej chlapeček"... Nevím, které pudy ji k tomu vedly, ale musela jsem ji ujistit, že tam učí asi 10 let. :D :D Hehe. Je mu něco přes 30 pro vaši informaci a trénuje fotbalisty a je to nejlepší učitel z našeho ústavu. :)

Prázdniny jsou fajn. Jó, fajn. Akorát mě čeká spousta práce, a s příchodem tohoto podzimního počasí, kdy pořád leje apod. se mi chce spát. Hmm. Zkoušela jsem se všemožně vyburcovat se k nějaké činnosti, ale bohužel. Moje tělo se asi uvedlo do zimního spánku. A to ani neopadali listy na stromech!
A když jsme u těch stromů... ta nedávná 20 cm sněhová nadílka nám na chatě polámala větve u jabloní. :(

Aleš byl v Anglii. Dobrý ne?! Dojel, a je nemocnej. Babička na to reagovala zákazem se s ním stýkat, protože to ví na 100%, že má prasečí chřipku. Smála jsem se.
Ale pak mi to začalo hlodat hlavou, jako všechny ty věci, co babička řekne.
Nedávno mi oznámila, že až půjde k dokrotovi, tak že tam chytně prasečí chřipku a umře, a když ji nechytne u doktora, tak ji chytne v divadle... a umře. Jednou mi taky říkala, že chce umřít doma... Vysvětlete mojí babičce, ať s tímto raději přestane, protože kdo ráno kontroluje jestli babička vstává? - Já. Kdo přichází první a kontroluje, jak to babička sama doma přežila? - Já. A já nestojím o žádné další trauma!
Babička také prohlásila, že jsme obklopeni prasečí chřipkou. Nějak mi zazvonilo v hlavě, že by se to dalo přirovnat k německé okupaci.

A tak se nadále potýkám se spoustou otázek... A ta jedna z nich zní: Proč má babička tak dobrej odhad? - Že by to bylo proto, že má tolik životních zkušeností?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Káťa Káťa | 29. října 2009 v 10:39 | Reagovat

Uf...no aspoň se nenudíš...ale chtělo by to vyvětrat tělo i hlavu.

2 Kjara Kjara | Web | 29. října 2009 v 19:19 | Reagovat

mno myslím ,že čtyřky taku budu mít :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama