Rozmazlenej fracek

24. září 2009 v 19:04 | Ivík |  Zvláštní
Opravdu nemám náladu psát něco depresivního, i když mi hlava třeští, a ať se snažím, jak se snažím, tak z toho horečka nebude, tudíž ani omluvenka do školy; tak jsem se rozhodla, že napíšu trochu něco o sobě, prostě tak, jak to vidím já.


Nedávno jsem zjistila, že jsem rozmazlená. A největší podíl na tom mají kluci. Pamatuju si tu první třídu, jak jsme se pošťuchovali a rvali, a dneska?
Když někam přijdu, většina z nich mě pustí do dveří, většina pozdraví, usměje se... Je to jenom nějaký blud?
Většina kluků se ke mě chová mile, jako příklad uvedeme kluky od nás ze třídy, z bývalé třídy a moje ostatní kamarády. Kde se to v nich vzalo? Že by už dohnali ten mentální rozdíl? Že by taky trochu dospěli?
Možná někteří, ale existují i výjimky. Někteří, se kterými puberta stejně mlátí jako loni, předloni... ;D Ale jo, s těma se to taky dá vydržet, každý máme světlé stránky i ty temnější.

A dále na tom mají podíl učitelé z našeho ústavu. Když jdu a vidím učitele u dveří, tak si říkám, no je to autorita, je to "nadřízený", tak ho ze slučnosti pustím. Ale houby s mákem! On pustí mě! :-O Je vidět, že gentlemani na našem gymplu ještě nevymřeli. A i zde se dá uvést příklad, a pro tentokrát jeden za všechny (všichni za jednoho moc nepaltí): můj bývalý učitel angličtiny (+ učí i ruštinu). A jen tak mimochodem... dneska jsme s ním měli hodinu, byli jsme spojění ruština + němčina (kam chodím já) + španělština. Tak tak jsme se narvali do třídy. Ráda jsem ho viděla...
Učil ruštináře jména... prý: Ivan Ivanovič Ivanov - Ivanovskij. :D

A když už jsme u těch novinek, mám trable. A je to z toho důvodu, že se naším ústavem šíří nějaké bludy (zřejmě to bylo propráno i na poradě starostů) a to konkrétnš to, že z finančních důvodů, bude omezeno kopírování. Tím tedy na vlastní kůži pocítíme hospodářskou recesi i my, Biftekáři ("Tělem i duš za školní časopis!"). Nemáme peníze na toner, maximálně peníze na jeden výtisk. A tak je tu eventualita, že budeme vycházet v internetové podobě. Ale nevím, jestli se bude mým nadřízeným líbit varianta formou blogu... Obávám se, že po nás budou chtít něco vznešenějšího, tedy ofiš stránky našeho gymplu, a to vyžduje zřejmě spolupráci mě (počítačového antitalenta) s mým profesorem informatiky, který spravuje stránky. :-/ OU né!

Musím zjistit jestli ten blud o kopírování je pravda a rozhodnout o osudu našeho časopisu. Držte mi palce, vypadá to hodně bledě. A taky o víkendu upravit biftekářskej blog. Uf, to bude prácička. :-/
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 24. září 2009 v 19:33 | Reagovat

Náhodou je to skvělý nápad. Akorát se na tom vydělí kuloví... Můžete tam dát konečně barvy a víc obrázků, náhodou úžasnej nápad!

2 Jajunka-eSBéčko, které tě má rádo <3 Jajunka-eSBéčko, které tě má rádo <3 | Web | 24. září 2009 v 21:06 | Reagovat

Přečetla jsem to celé, ale jsem strašně rozladěná takže ti k tomu písnu něco inteligentního zítra...promiň

3 terka terka | Web | 25. září 2009 v 19:50 | Reagovat

ahojkyy...taky jsem tu už dlouho nebyla že? omlouvám se,ale fakt nestíhám...všechno mi začíná tak nějak přerůstat přes hlavu, hlavně škola...užasny začatek z matiky...4,3,teď budu ráda když mi ta pitka dá t dnešního testu za čtyry...úžasné, na to že jsem milulý rok měla tak dvojky...to je tou učitelkou, máme ji nově a všechno si vysvětluje úplně jinak...mno prostě...a samozřejmě že rodiče kvůli toho nasraní...mno bez komentáře...jinak to co jsi psala o tom že jsi rozmazlená :D buď ještě ráda...ti kkti s prominutím už v naší třídě tě ani nepozdraví...to zrovna dneska...jedou na kole dva spolužáci, čumí na tebe jak debilové a ani bů neřeknou...tak na ně řvu ahoj že by to museli slyšet na druhý konec města....čumí dál, něco neurčitého zamumlá a odjede si dál...prostě úžasný kolektiv naší třídy no...mno moc chytrá z mojeho komentáře asik nebudeš ale mám blbou náladu a potřebovala jsem něco nutně psát :D tak píšu sem :D

4 Jajunka-eSBéčko, které tě má rádo <3 Jajunka-eSBéčko, které tě má rádo <3 | Web | 26. září 2009 v 19:13 | Reagovat

jej tak to u nás na škole jsou burani. KLuci neohlední jak něco. JEn občas se najde výjimka. Třeba včera jsem šla po chodbě a jeden na mě zdovolenim a já se úplně lekla pač to na mě skoro zakřičel :D

5 kejt kejt | Web | 27. září 2009 v 14:26 | Reagovat

hezky blog a zavidim ze muzes sedet u compu i kdys te tresti hlava

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama