Dlouhá procházka

19. září 2009 v 19:56 | Ivík |  Veselá
Dneska jsem po dvou týdnech byla venku s Evičkou. Nachodili jsme snad 8 kilometrů, byly jsme sbírat kaštany a ořechy, nakrmit kozla a nějaký kozičky a ovce, prolezly polem, nasmály jsme se, popovídali jsme se o všem možným, potkali Soňu a Zuzu... No to vše a mnohem víc za 4 hodiny, takže jsem docela dost utahaná.


Obě totiž máme problémy najít někoho, kdo by s náma šel ven. Po tom, co se odstěhovala moje kámoška, se kterou se známe od školky, tak tady u nás na vesnici zbývám jako lichá.
Většina holek totiž upřednostňuje čochy apod., a na to já nejsu; nebo to jsou holky se kterýma se znám, ale ne na tolik, abysme spolu chodili ven... Nebo z bezpečnostních důvodů s nima ven nechodím. Takže mám kámošky až v BK a autobusový spojení o víkendu (i ve všení dny) stojí s prominutím za hovno. Tři autobusy denně, to je docela málo, ne? Nesnáším to MHD a ČD.

A tak jednou za týden, kdy Eví přijede k babičce a dědovi, jdeme ven. Naše mamky byly spolužačky a kámošky, a navíc jsme přes asi dvacet kolen spřízněný. ;D
Evička mi dodává energii, na to jaký jsme jinak slečny, tak blbneme... Ale proč ne? Evičku letos čeká maturita, takže jí budu držet palce, ať to zvládne, když jim ty státní zrušili, to by byl hřích to neudělat hned napoprvý... Ale Eví je chytrá, takže ta to zvládne levou zadní. I když jí nejde ájina.

Taky se budeme vídat v instruktorech. Perfektní. Konečně budu se starou dobrou partou. Hurá, už se těším na první schůzku. V pátek. Kruci, já snad ani nedospím. A taky nedospím do úterka. To jdu s Lukym do VV ♥. Já tak děsně ráda kreslím... ;D To je fakt vášeň... Ale výtvarka ve škole je pro mě utrpení, protože tak je to tak čmrk, čmrk a konec. Já prostě nezvládám vytvořit něco kvalitního za hodinu a čtvrt! Já na to potřebuju hodně času! Grr, jak já nemám ráda toho učitele!!!

No, a je tu taky podzim, takže je na čase řešit kluky (nevím, ale depka, že s nikým nechodím na mě sedá zejména na podzim, na moje nej roční období). Chtěla jsem napsat dlouhou povídku na toto téma a inspirovat se tím, co jsem prožila, ale zatím na to nemám velkou depku.
To mi připomíná, že 3. říjen (sobota) bude zničující. Alespoň pro mě, nevím jak pro mou druhou ex polovičku... Ale to je za mnou, nemá smysl se trápit tím takovou dobu po rozchodu, ale když... já to řeším už 8 měsíců!!! No, jsem normální? Pořád si říkám, že je to za mnou, ale jak je vidět, tak není. Jo, teorie není praxe.

Jsem naivka. Vím to. A poroučím se si vylít srdceční nesrovnalosti do nějaké povídky...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Jajunka-eSBéčko, které tě má rádo <3 Jajunka-eSBéčko, které tě má rádo <3 | Web | 20. září 2009 v 19:36 | Reagovat

Omlouvám se že nic na blogu nepřibilo, ale zítra to napravím
Jsem strašně unavená a nemám na to ani čas a chuť. Protože se musím učit a to musíš uznat že je důležitější
Promiň, všechno vynahradím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama