Dennodenní všednost

30. září 2009 v 16:27 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Najednou mi přijde, že se všechno opakuje v nekonečné smyčce, jenom píšeme jiné datum...


Ve škole je to jeden a ten samej stereotyp. Testy, zkoušení, testy, zápis... přestávka...
Člověku je prostě všelijak. Blbá rýma se mě k tomu furt drží (od srpna), furt je mi zima, musíme zatopit pod kotlem nebo budu ráno stávkovat a nebudu chtít vylést z postele.

Doma je to taky jeden a ten samej streotyp. Přijdu domů, učím se, najím se a jdu spát.
Kruci nemohlo by se něco stát???
Jelikož jsem rozluštila smysl mého posledního prorockého snu, tak by se něco stát mělo, jenomže můj sen mi neukázal datum. Takže taky můžu čekat měsíc nebo dva nebo až do Vánoc!
(Btw, máte dárky na Vánoce, já ještě ne!!!)

Napíšu vám překlad toho snu: já pomůžu někomu, komu zdánlivě pomoci nejde, pak někomu seberu nějaký prostředek k obraně a obrazně řečeno ho vyšlu "na popravu"; ten člověk bude opravdu obrazně "popraven" a já ho pomstím tou jeho zbraní, kterou jsem mu vzala, ale bude mi to připadat jako příšerně podlý čin... (je to takový nesmysl, ale ono to má hlubší smysl, když se to vezme kolem a kolem)... Asi mě to před něčím varuje, nebo na něco upozorňuje. Nevím. Ale ten originál snu mě docela zarazil, a bylo mi z toho až zle. Nebudu to psát, protože na to nechci myslet.
No a ten výklad samozřemě může být chybný, to se ukáže až časem... Asi si zavedu další rubriku: "Snář" a tam budu zapisovat ty svoje noční můry! ;D

P. S.: A důležitý poznatek - papež už naštěstí odjel. Doufám, že dlouho neuslyším slovo papamobil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Faceless Faceless | Web | 30. září 2009 v 17:34 | Reagovat

No a nechtěla by si zavýst rubriku "vyložim vám vaše sny?" já bych jí určitě využila protože moje sny sou tak pomatený že by mě fakt zajímalo co to znamená.
Nekonečná smyčka?Povídej mi o tom,připadám si vyčerpaná...

2 terka terka | Web | 1. října 2009 v 14:15 | Reagovat

ale to je asi teď nějaké globální šílenství, cítím se tak nějak podobně...všecko se sere a prostě jsem utahaná takže nevím jak dál...hlavně ten ústav...ná zbláznění todle... :-x jinak dárky na Vánoce ještě vážně nemám  :-D

3 cemetery385 cemetery385 | Web | 2. října 2009 v 18:02 | Reagovat

Jo, začátkem září jsem si připadala stejně, ale vlastně ještě hůř, protože jsem přestoupila na novou školu a všechno bylo špatně. Po 14-ti dnech jsem odstoupila a přešla jinam. Teď už mi je mnohem líp a rýmy jsem se taky zbavila.  :-D Co víc si přát?
Jo, papež to bylo velký šílenství, moje máma na něm dokonce byla. Nechápu to...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama