Staré vášně nerezaví, zdá se...

23. srpna 2009 v 10:28 | Ivík |  Uvažující
Dneska jsem měla hodně popletený sen. Nic moc si z něj nepamatuju, ale ta trocha postačila, abych se cítila zmateně (když vezmeme v potaz to, že si myslím, že sny ve skutečnosti jsou jisté varování).

Byl tam Edward C., tím jsem si stoprocentně jistá. A taky Emmett C. - To jsem trochu nechápala. Nepochopila jsem proč, byla tam i ta zrzavá Viktorka od splavu - tedy Victoria. Mistrové Ed. & Em. se tvářili, jako by mě chtěla sežrat... To asi chtěla. A Edward mě málem udusil... Tak kdo tu byl potencionální vrah?
Mám z toho blbej pocit. No a taky proč bych neměla? Když se vás někdo chystá sežrat, byť je to jen ve snu, tak je logické, že si z toho odnesete menší trauma. ;D
Jsem na tom dost špatně, když se mi zdá, že se vdávám, pak se ocitnu (nějakou nevisvětlitelnou náhodou) po boku Edwarda... Tss - tss.
snad za to může to, že sháním noty na písničku na jeden ze soundtracků z Twilight movie (konkrétně to je: Yiruma- River Flows In You). Pokusím se to zahrát na náš údajně rozladěný klavír. No, přesně tak, stará vášeň nerezaví. Úmyslně neříkám láska, neboť hraní na klavír je jen vášeň, stejně jako mnoho dalšího - třeba to moje psaní či básnění.
No a sny jsou taky vášeň. Když si z noci nic nepamatuju, cítím se blbě a toužím po nějakém zážitku. A když se mi konečně něco zdá, tak se div neprobouzím se slzami v očích a lituji svého dřívějšího přání. Sny ty nás dokážou pořádně zdeptat, o tom já trochu něco vím. Je to jedno za šílenství duše.
Musím se nad tím zamyslet. Taky potřebuju vyřešit pár dalších otázek a to do té doby, než zas zavolá ta z průzkumu a nepoloží mi řadu spletitých, čistě teoretických, věděcky nepodložených otázek, které směřují vždy k jediné: Věříte v Boha???
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Mikyna xD *in love* Mikyna xD *in love* | Web | 23. srpna 2009 v 15:17 | Reagovat

hele.. sny sou někdy desný.. to jakože fakt..tátovi se minule zdál 3 noci za sebou sen nebo sny který dopadli katastorficky.. a pak když se dozvěděl že umřel přítel mojí tety při bouračce tak se mu to přestalo zdát.. strašný :D..

Jinak.hezkej dess..:)

2 Ery-sek /your Aff/ Ery-sek /your Aff/ | Web | 24. srpna 2009 v 7:12 | Reagovat

Taky věřím že sny jsou jakoby varováni..:-) já měla v životě tolik děsných snů ,že si je už ani nepamatuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama