Nějaká směska pocitů a novinek z mýho šílenýho života

27. srpna 2009 v 20:28 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Jo, dneska jsme měli mít sraz s instruktorama. Děsně jsem se těšila, jako asi všichni. Ale zasáhl do toho pan Murphy se svými zákony schválnosti a všecko překazil! (No, nebudu teď vypisovat to zklamání, abych s toho Katce - pokud tohle bude číst - nepřidělala vrásky, nebo jí to neurvalo srdce. ;D) Jo, Katko, mám tě ráda, jako kamaráda. Tak se uvidíme jindy a pana Murphyho se zákony zakopeme 2 metry pod zem! Chachá! *ďábelský výraz*

Přesto, že byl sraz odvolán, nějaké šílenství duše mě přinutilo být tam o pěti... u labutí. Nikdo tam nepřišel. Tak nevím, jestli nejsem hooodně naivní děcko.
Potkala jsem se tam však s Peťou a Luckou. Peťa se mnou chodila na ZŠ a chodí i na gympl, ale s Luckou jsme se znali jen 2 roky na ZŠ. Změnila se od té páté třídy. Málem jsem ji nepoznala.
Že svět je malej jsem zjistila, když jsem viděla na vzdálenější lavičce Káju a Markétu - moje věrné kuchařinky školního časopisu Biftek (šťavnatý to plátek). ;D
No a pak jsem jela domů. Hehe, poněkud skleslá jsem se vrátila k námětu mojí nové povídky. nechci tu rozšiřovat poplach, ale tohle vypadá nadějně. Uvidíme, moji čtenáři, co se z toho vyklube. ;D Zatím vím jen tohle - bude to humorné (!) podání konce světa. :) A bude to kokotina. Hahahh!
Doslova horor (skoro konec světa) jsem si dnes požila na vlastní kůži! A pro příště, nepouštějte mě k elekřině! ;D Hádejte, co se mi povedlo. Už po druhé vyhodit jistič! Great!
A vždy je to nevinným způsobem. To poprvé mělo dalekosáhlejší následky. To nám ve spodním patře baráku jela jen zásuvka od pračky, protože byla jiný okruh. Horní patro naštěstí jelo. Tak jsme měli všude káble a prodlužovačky... Huh! Děsivé! A proč to tak bylo? - Jednoduše jsem si chtěla ohřát jídlo v mikrovlnce. Dám tam talíř, otočím knoflíkem a nic. V tu chvíli jsem nevěděla, že jsem vyhodila vše, co se dalo. A mikrovlnka byla na odpis.
Dneska jsem si nic neohřívala, ale chtěla jsem si v pokojíku rožnout. Ooops! Udělalo to "křup", a nesvítili všechny světla v baráku. A než tatík našel správnej vyhozenej jistič... No, řekněme, že jsem se obávala, že si budu svítit jen lampičkou, jelikož zásuvky jely.

No, to je vše z mýho šílenýho dneška.

P.S.: Ještě vám napíšu ironický seznam věcí, díky kterým mám "výborný" zbytek prázdnin:
  1. Slyším čím dál tím hůř na levý ucho.
  2. Mám několik týdnů hroznou rýmu.
  3. Odřela jsem si patu.
  4. Do odřené paty jsem se bouchla a kapala z ní krev, takže jsem musela uklidit lino v kuchyni. Konfrontaci s babičkou jsem se nevyhla, naštěstí s ní dva zakrvácený kapesníky nesekly. Myslela, že mi teče červená z nostu. No není to blbost? Mě ještě nikdy netekla... z nosu... červená.
  5. Cítím se mizerně... kvůli rýmě.
  6. Žeru patáky (léky)... kvůli rýmě.
  7. Nemám chuť k jídlu... kvůli rýmě.
  8. Za chvíli bude škola... Brrrrrrrrrrrrr!
Aneb jak já to mám těžké.
A raději mě nelitujte. To je přesně to, co chci slyšet... Přesto by to na mě mělo blbej efekt.
A teď jste dočetli blbej článek. ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Jajunka-eSBéčko Jajunka-eSBéčko | Web | 27. srpna 2009 v 20:38 | Reagovat

Nám mikrovlnka taky pořád vyhazovala pojistky, ale ne tak drasticky jako vám :D

2 K. K. | Web | 28. srpna 2009 v 7:55 | Reagovat

Haha,tos mě teda pobavila.Rýma a pojistky,sviňa věc.
Asi napíšu článek o tom jak jsem dostala svůj job,až si to přečteš,pochopíš,že jsem ten sraz prostě musela zrušit.Bylo to jak v nějaké uhozené reality šou.
Jak už jsem řekla-mě můžeš vidět kdykoliv.Dělat srazy asi nemá smysl,vždycky tak půlka lidí nemůže.Až budeš mít volno o víkendu či volný večer a bude se Ti chtít do Brna,tak se ozvi.

3 cemetery385 cemetery385 | Web | 28. srpna 2009 v 11:19 | Reagovat

Brzo se uzdrav! =)
Máš kočičku, jo? xD Ta moje je mi trochu podobná. xD Je černá, toť vše. Naštěstí. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama