Ivča má kliku! Vlastně pět...

27. srpna 2009 v 8:16 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Ivča má kliku (kliky). Sama si ji (je) vybrala, šikovná holka!
Takže včera jsme frčeli do Glóbu (obchodní dům Globus, pro ty, kteří nepochopili), koupit kliky. Měli jsme je tam vyhlídnutý, ale mamčí se chtěla podívat ještě na jiný kdesi - neznámo mi kde. Takže mám pět klik. K pěti dveřím, které budou tam nahoře, až se přestěhuju (sbalený už mám). Měla jsem se stěhovat letos o prázkách, ale skrachovalo to. Tak příští rok. Budu to tu dole v přízemí muset vydržet. ;)

Půdní vestavba je dobrá věc. Já nahoře, rodiče dole... Babička dole!!! - To už nebude mít nutkání mě budit...! Ona totiž pokaždý ráno jde a budí mě... Většinou bezúspěšně, protože už stejně vstávám! ;) A nebude mě budit, protože se jí nebude chtít do schodů atd.!

A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ UDÁLOST DNEŠKA: BYLA JSEM BRUSLIT A ZAHNALA JSEM BLBOU NÁLADU!
Moje kamarádka Evička na mě zapůsobila (a vždycky zapůsobí) jako dobrý činitel, který mi zvýší náladu o 100%. Jak to jen dělá???
Na brusláku nás bylo 7. My dvě a nějací fagani. Docela jsem se zalekla, když jsem viděla, že jeden chlapeček má puk. No naštěstí se nám moc nepletl pod nohy.
No, a nebyla bych to já, abych nepředvedla držkopád. No, tak popravdě jsem jako vždy zakopla o špičku brusle (ty zoubky, co mají dámské brusličky). Nu, ale ještě že jsem si nijak nenatloukla. Uff!
Venku bylo asi 27°C, když jsme vlezli na zimák, tak přišel teplotní šok. Tam bylo o dobrých 10° míň! Zzzzz! Honem jsem si nasebe vzala svetr. No já mám pořád tu strašnou rýmu. A od ní mám od úterka zalehlý ucho. Máti (doktór) říkala něco o tom, že mi to zůstane! Pomóc! V 16 budu hluchá! --> SRANDA... aspoň doufám, že je.
Ale zpět k bruslím. Obuly jsme se, natáhly rukavice a šli na led. Vouhouhou! To bylo něco!
Za půl hodiny kvůli 'bílé tmě' = páře - odpařoval se led - nebylo vidět na druhou stranu kluziště.
Nad lavičkami trčel nápis ZÁKAZ KOUŘENÍ... vztahuje se to i na páru od úst? Pokud ano, tak jsme kouřili celou hodinu a půl. ;D ;D
Bylo to děsně fajn. Probrali jsme spoustu věcí od řidičáku, kterej ona má a já budu mít možná za dva roky, přes bejvalý kluky a po školu.
Měla jsem mokrý vlasy. Našla jsem si i důvody proč. Srážel se na nich okolní chladný vzduch. Ale než jsem dojela domů, tak uschly. Hmm, není nad přírodní sušák - slunko!

Dneska mě čeká sraz s instruktorama. U labutí. Jo, moc se těším až je všecky uvidím.
A v pátek letáky! ;) Taky akce s instruktorama. Ój, já si chci konec prázdnin užít s kamarády a to na plný pecky!
A v sobotu na chatu! Tam se uvidím (snad, konečně - asi po půl roce) s kámoškou z Brna. Jo, bude vohýnek, špekáčky :-/, no ale hlavně pokecáme se sousedama, tatík zakouzlí a vytáhne nějakou flašku, já dostanu leda tak limču... a všicí budem spokojení až do 1. zaří... :-/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 K. K. | Web | 27. srpna 2009 v 18:27 | Reagovat

Teda to je ale klika:)
Já se omlouvám,že jsem to dnes zrušila,ale to víš,no,pracující člověk.Myslím na Vás a všechny pozdravuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama