Srpen 2009

Nepůjdu tam! (nejvíce negovaný článek v dosavadní historii blogu)

31. srpna 2009 v 8:34 | Ivík |  Zvláštní
Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam! Nepůjdu tam!

Chcete vědět jaké je to u nás na chatě?

30. srpna 2009 v 19:50 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Vrátila jsem se z chalupy. A myslím, že zdravější. Kdo ví? Ani já ne... Hehe, a přitom je to moje tělo, můj nos, můj krk, moje sípavé plíce, moje bolavá hlava...

Sraz + nutná rekreace

28. srpna 2009 v 15:39 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Dneska proběhl sraz nás instruktorů. Bylo nás tam málo, no jo, co chcete. Ale pokecali jsme, viděli jsme se, zhruba jsme se domluvili na tom, kdy si dáme informační schůzku...

Nějaká směska pocitů a novinek z mýho šílenýho života

27. srpna 2009 v 20:28 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Jo, dneska jsme měli mít sraz s instruktorama. Děsně jsem se těšila, jako asi všichni. Ale zasáhl do toho pan Murphy se svými zákony schválnosti a všecko překazil! (No, nebudu teď vypisovat to zklamání, abych s toho Katce - pokud tohle bude číst - nepřidělala vrásky, nebo jí to neurvalo srdce. ;D) Jo, Katko, mám tě ráda, jako kamaráda. Tak se uvidíme jindy a pana Murphyho se zákony zakopeme 2 metry pod zem! Chachá! *ďábelský výraz*

Ivča má kliku! Vlastně pět...

27. srpna 2009 v 8:16 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Ivča má kliku (kliky). Sama si ji (je) vybrala, šikovná holka!
Takže včera jsme frčeli do Glóbu (obchodní dům Globus, pro ty, kteří nepochopili), koupit kliky. Měli jsme je tam vyhlídnutý, ale mamčí se chtěla podívat ještě na jiný kdesi - neznámo mi kde. Takže mám pět klik. K pěti dveřím, které budou tam nahoře, až se přestěhuju (sbalený už mám). Měla jsem se stěhovat letos o prázkách, ale skrachovalo to. Tak příští rok. Budu to tu dole v přízemí muset vydržet. ;)

Padla tu otázka...: Kdo je můj nový objev?

26. srpna 2009 v 9:28 | Ivík |  Veselá
Konkrétně se mě na to zeptala machina v komentářích u předěšlého článku (psala jsem tam o něm v posledním odstavci).
Jeho jméno asi zná málokdo, ale kdybych tu napsala filmy, ve kterých hraje, tak minimálně jeden byste asi znali všichni. A kdo se mi tedy zalíbil?
Nejdříve zkuste hádat, máte tu indície:
  1. Hrál ve filmu Spider Man (1-3) / role: Harry Osborn.
  2. Hrál ve filmu Tristan a Isolda / role: Tristan.
  3. Hrál ve filmu Milk / role: Scott Smith.
  4. Hrál ve filmu Rytíři nebes (Flyboys) / role: Blaine Rawlings.
Tak tušíte o koho jde???

Bít mě málo, já vím... já vím...

24. srpna 2009 v 20:40 | Ivík |  Naštvaná
A teď si mě bijte po hlavě, zakruťte mi krkem, tož je mi to fuk!
Už jsem vám tu napsala někdy, jak vrtkavou mám povahu, že to co slíbím nedodržím, a že mě samotné to leze krkem, ale nedokážu s tím nic udělat?

Staré vášně nerezaví, zdá se...

23. srpna 2009 v 10:28 | Ivík |  Uvažující
Dneska jsem měla hodně popletený sen. Nic moc si z něj nepamatuju, ale ta trocha postačila, abych se cítila zmateně (když vezmeme v potaz to, že si myslím, že sny ve skutečnosti jsou jisté varování).

Včerejší tvořivý (pod)večer.

22. srpna 2009 v 13:20 | Ivík |  Tvořící
Včera mě přepadla moje tvořivá nálada a musela jsem něco napsat.
Maminka to charakterizovala takto: "Takže ty zase píšeš?" *pohled chladnokrevného kritika* ;D

Sraz s Giannou

20. srpna 2009 v 19:54 | Ivík |  Veselá
Ano, dneska jsme šli ven s Janí. Jelikož už po prázkách nebudeme chodit do stejné třídy (což mi bude velice chybět), museli jsme nějakou akci naplánovat. A tak jsem ji pozvala k nám na vesnici. A důležité je, že se jí tu líbilo.

Rozhodutí

18. srpna 2009 v 10:14 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Rozhodla jsem se. Konečně! Já vím, že mi to strašně trvalo. No, a málem bych zapomněla na jádro věci! - Chci se opět aktivně pustit do psaní. Dávala jsem si nyní maličkou pauzu ( i v ní jsem něco málo psala), ale nyní jsem dostala opravdu skvělý nápad na povídku. Jak jste si všimli, v menu je nyní nová rubrika Dva týdny prázdnin. A nyní znáte název příběhu!

Jak jsem byla Napoleon.

16. srpna 2009 v 11:17 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Věřili byste tomu nebo ne, já včera svedla bitvu v mírně kopcovité oblasti u obce Prace (asi 30 min jízdy autobusem od Brna) a dobyla jsem Mohylu míru. A nutno podotknout, že jsem zvítězila, jako Napoleon I. Bonaparte dne 2. prosince 1805. Sice jsem neměla za protivníky ruského cara Alexandra I., a rakouského císaře Františka I. + jejich spojeneckou sto tisícovou armádu, ale i tak byl tento výlet zážitek.

Harry Potter a pokračování v úklidu.

12. srpna 2009 v 9:01 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Jak jsem slíbila, tak konám. Píšu vám, jak se mi líbil Harry Potter a Princ dvojí krve.
Shrnu to trochu do bodů:

Veliký úklid, aneb držte mi palce!

10. srpna 2009 v 9:20 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Nyní se chystám pustit do velikého úklidu. To znamená, že se můj pokojíček na několik dní stane naprosto neobyvatelný. Všechno vytahané na chodbu, koberce pryč atd. Moje mamka, která plánovala úklid na tento týden, začala nadávat, že si chtěla udělat hezkej týden dovolené, a že uklízet nebude, že si to nechá na nějakej víkend. No, takže jsem v tom sama.
Když si teď prohlížím ty hromady oblečení na posteli, ten bordel pod postelí, toho prachu všude, okna neumytý, kytka nezalitá..., tak se obávám, že tohle bude horor. Taky při tomto úklidu musím najít spoustu věcí, které postrádám. Třeba jednu náušnici. Ale tu jsem neztratila vlastní vinou, to mi babička stlala postel. Kolikrát té stařeně budu říkat, ať se s tím nenamáhá, že večer ji stejně rozestelu, takže to nemá smysl! Ne, ona jde, a že se na to nedá dívat, a stele! Ale nedívá se, že na stole mám položené věci, takže předpokládám, že tu náušnici smetla někam do toho bordelu pod stůl...
Mám já to těžké dětství... ;D

Rekreace, Potter a úklid.

5. srpna 2009 v 12:29 | Ivík |  Dennodenní žvásty
No a je to tady. Zase přišel ten veliký prázdninový úklid. Jediná věc, na kterou se z celýho roku opravdu netěším. Vynesou se ven koberce, vypráší se a pak se zase položí na parkety, který už musí bejt umytý, vynáší se šuplata ze stolu, utírá se prach, mejou se okna... Nu, zkrátka práce na týden - to jen můj pokojíček. Hehe! Zase to tu bude rozkopané a rozorané... Je to náročné uklízet bordel, který se v pokojíčku nastřádal od vanočního úklidu. Přiznávám, že uklízím nerada. Je mi to proti srsti. Když něco uklidím, tak to pak nemůžu najít. zato, když je toho kupa na stole, jsem si jistá že to v té kopě prostě je, než se s tím hledat po všemožných i nemožných šuplících!

Oslava

3. srpna 2009 v 19:23 | Ivík |  Veselá
Tak se dneska oficiálně slavily moje narozeniny. Dostala jsem kopu dárků, které teď s dovolením vyjmenuji (je toho kopa, protože mi přáli tři rodiny - jedna byla ta moje a další dvě z příbuzenstva) - 3 balíky křupek (uff, ještě že taťka je takový konzument, co se týče těchto výrobků); čokoláda a 2 bonboniéry (ty si nechám na horší časy kvůli jejich dlouhé době trvalivosti); voňavku (uhm Adidaska); pikslu = konzervu s ananasem (no, tak to nevydrží dlouho, já ananas miluju); pak svíčičku v kameni (od taťky z Českýho ráje); no a parfém, ale ten nechala mamka v práci - asi mě chce potrápit čekáním - a ten dostanu až jí skončí dovolená = 2 týdny)... A víte co mi vrtá hlavou? Jak moje maminka mohla vybírat voňavku... Ona totiž po jedné velké rýmě úplně ztratila čich. Necítí žádný smrad ani vůni. Jen má takové zachvěvy, že něco cítí. A údajně při něčem takovém kupovala ten parfém. :D
A možná ještě něco, ale na to jsem si v momentální euforii nemůžu vzpomenout... ;D

Ivík má narozeniny...

1. srpna 2009 v 17:35 | Ivík |  Veselá
Tak a je mi (přesně dneska) krásných (příšerných):

16

Už mi gratulovalo pár lidí: taťka, mamka, Via (smskou, která potěšila), babička... no i kočka svým způsobem, že se nechala o chvilku dýl chovat. Dostala jsem i pár dárků, jen mám obavy, že ta bonboniéra zmizí dřív, než ostatní budou považovat za možné. Také jsem se vrátila z dovolené, to jste si asi už všimli (jsem blesk, já to vím). V Českém ráji sice nebylo jak v ráji, ale bylo tam krásně. A spousta útočících vos. Ale i smým štěstím na štípance, jsem žádný nedostala. Uffff!
Taky jsem si promýšlela úpravu blogu, jako designu - nemám zatím konkrétní představu, ale uvidíme. Pak sem chci dát nějaké své hlášky, či minipříběhy, které jsou vtipné k popukání... ;)
Musíte si ale počkat, teďka frčím vybalovat. To je vždy o moc lehčí než balení (jako skládání věcí do kufru/tašky! na co jste mysleli nemravové! :D), protože skoro všechen obsah se vysype do koše na prádlo! :D :D :D
No a jedna pozitivní věc, kterou mi dovča přinesla je ta, že snad mám lepší kondičku! Jen si to nezkazit!