Pokusím se o kouzlo... a zmizím.

16. července 2009 v 20:03 | Ivík |  Dennodenní žvásty
Ano, přesně tak. Mizím, ale jen na víkend. Jedeme na chatu, ne že by se mi tam chtělo. Vybavila jsem se jednou knížkou - Vězení od R. Muchamorea - chci se podívat co to je. Zaujala mě jeho obálka v knihkupectví a pak jsem ji uviděla v knihovně. Hmm, experiment.
Pak jsem už dočetla Kroniky Prydainu, moji (dalo by se i říct) zatím nejoblíbenější fantasy. Našla jsem v ní odkaz autora, který mi připadl silný, dost silný... no, to nejde jen tak lehce vysvětlit, to musíte zažít, cítit to srdcem... Nekoukejte jen tak na tenhle článek a zkuzte si to přečíst.
Až půjdete do své knihovny nezapoměňte: Lloyd Alexander - Kroniky Prydainu.

Projev nadšeného čtenáře:
Pokud se bojíte zdlouhavého čtení a obrovského počtu stránek (viz Eragon, Eldest a Brisingr), tak vás potěším. Je to krátkých pět dílů + několik povídek vztahujících se k příběhům, které jsou v knize naznačeny.
Je docela možné, že nenarazíte na tyto knihy zvlášť. Existuje také takový stažený svazek (já ho mám vypůjčený) - v prvním jsou obsaženy: 1., 2., 3. díl; a ve druhém jsou obsaženy 4., 5. + povídky.

A rada nadšeného čtenáře:
"Čte se taky srdcem, nejen hlavou!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 machina machina | Web | 21. července 2009 v 12:41 | Reagovat

A to já zase čtu jenom hlavou... naposled, když jsem dočetla srdcem Pullmana, jsem se rozbrečela. Hahá. :( Čtení už nikdy, případně vraždy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama