Co jsem na sebe prozradila?

10. června 2009 v 17:06 | Ivík
Jméno: Ivana
Přezdívka: Ivík
Věk: 16
Znamení zvěrokruhu: Lev

O mně:
Jsem jedna z nadšených blogerů, kteří mohou pomocí tohoto serveru filtrovat své problémy, dělit se s ostatními o své úspěchy a štěstí.
Mám veliké množství fantazie, kterou bohužel/bohudík nedokážu rozdávat, zato mám nakažlivý úsměv, dokážu vymýšlet nesmysly 4. třídy a dostat se rychle do průšvihu, že ani nevím jak.
Nejsem žádný pilný student, k vzteku svých rodičů, k vzteku mému i ke vzteku učitelů. Momentálně navštěvuji ústav nazývaný gymnázium (už čtvrtým rokem), ale nepropadám, to je myslím hlavní. K mým oblíbeným předmětům patří angličtina, dějepis, čeština-literatura, výtvarka a někdy i fyzika.
Povahově se dokážu zařadit takto - po tatínkovi cholerická, po mamince flegmatická, z rozumu sangvinická, a někdy i melancholická - zkrátka od každého něco. Proto se někdy raději charakterizuji jako pesimistycký optimista, nebo optimistický pesimista. Ono to je vcelku jedno.
Miluji umění - to znamená hudbu, knížky a obrázky. Odjakživa jsem spíše ten volný tip, který se na nic nechce moc vázat a raději létá někde na obláčku své fantazie, proto jsou mi cizí všechny přírodní vědy, neboť ty působí jako gravitace... přitahují mě zpátky na zem - do reality.
Mám obrovsky velké srdce, proto se tam vejde spousta lidí, které mám ráda. Nerada na ně zapomínám, ale moje hlavička podědila sklerózu, takže se s tím nic moc dělat nedá.
Často se u mě střídají nálady, a jelikož jsem dala červenou kartu depresím, nestává se už moc často, že mě budete potkávat smutnou, jaké to štěstí pro okolního chodce. Ale možná se vám bude stávat, že mě potkáte naštvanou, to se neznám, tak raději dál ode mě. Když se naštvu, tak křičím víc než můj cholerický tatínek, a já mám zatraceně silný hlas...!
Stejně jako silný hlas mám i silné zdraví. Kromě obyčejných viróz a chřipek se mi vyhýbají velké choroby, neměla jsem nikdy žádný kaz ani zlomeninu. Nemocnice je přesto můj druhý domov. S maminkou jakožto doktorkou (cpu jí do hlavy, aby si vzala za příklad dr. House) mám mnoho příležitostí poznávat záludné choroby.
A přesto, že nemám žádný kaz, tak jsem byla a jsem vařená pěčená u zubařů - rovnátka na předkus. Všichni mi říkali - "Máš rovný zuby, tak proč ty rovnátka?!" a já na to: "Mám předkus." No, jaké to je, když si mezi spodní a vrchní zuby dokážete strčit prst? - Mohu potvdit, že to není nic zvláštního. Zvláštní není asi to, že mi kdysi říkávala učitelka ze školky, že jsem jako hadí žena. No, víte, málokdo si dá nohu na hlavu, překroutí prsty do netipické pozice... To jsem celá já.
Můj konec je předem známý. V určitý čas mě zničí autodestrukce = udělám něco, co mě zničí.

Země, které jsem navštívila: Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Řecko, Německo, Francie, Belgie, Spojené královstvní Velké Británie a Severního Irska

Hraju na: flétnu, klavír a chtěla bych i na kytaru

Umím: kreslit, psát povídky, fantazírovat, povídat nesmysly...

Čtu: K. Čapek, R. Rolland, J. K. Rowling, S. Meyer, Ch. Paolini...

Poslouchám: My Chemical Romance, Metro Station, The All-American Rejects, Globus, Simple Plan...

Hraju si s: Chochol Moudrý

Jím: nudle na jakýkoli způsob (jen ne na sladko!)

Životní cíle: vydat několik úspěšných knih

Řídím se motty: Dokud dýchám žiji, a dokud žiji, budu bojovat, abych mohla dýchat.

Domácí mazlíčci: kočka a rybičky, přibude i jedno včelstvo

Ocenění: absolutorium z výtvarky, ocenění nejlepších žáků základních uměleckých škol

Jsem závislá na: dobrém jídle a počítači *huhuh*

Nenávidím: války, nepokoje, puntičkáře, zlo...

Jsem blázen do: knížek, hudby, vlastní tvorby a Edwarda Cullena

Zajímám se o: světové dějiny, zejména pak o období druhé světové války a celé 20. stol.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Haló?! Kdo tam?!

No, přece JÁ!

Komentáře

1 Mikyna xD *SB* Mikyna xD *SB* | Web | 10. června 2009 v 17:31 | Reagovat

jéé.. tak to  je fajn.. teda jako neni..:-D.. musim si u tebe upravit adresu :)):-D.. stejnak zapomenu jak se znam..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama